Пам’ятка

для батьків щодо організації дистанційного навчання дитини

Шановні батьки, карантин – це не канікули. Це означає, що Вам необхідно допомогти дітям вдома організувати самостійну роботу щодо вивчення програмового матеріалу.

Виконайте разом зі своїми дітьми наступні кроки:

1. Підготуйте робоче місце учня.

2. Слідкуйте за інформацією, яка буде надаватися у Viber групах.

3. Проведення навчальних занять відбуватиметься відповідно до розкладу уроків під час очного навчання.

4. Дистанційне навчання з усіх предметів буде організовано засобами середовища Classroom. Щоб працювати у ньому учні мають свій акаунт. Вони отримали коди доступу до предметних сторінок. У Classroom будуть навчальні матеріали, завдання, роз’яснення вчителів.

5. Намагайтеся, щоб діти працювали відповідно до розкладу навчальних занять, починаючи з 09.00, виконували всі завдання вчасно. Не допускайте відставання. Якщо треба виконати завдання і надіслати відповідь учителю, проконтролюйте дитину.

6. Перевірка робіт учнів відбувається в термін, вказаний учителем. Якщо робота надана невчасно, її перевірка здійснюється тільки за згодою вчителя. Вчитель має право за певними видами робіт здійснювати тільки вибіркову перевірку надісланих учнями виконаних завдань.

7. Якщо учень не має технічних можливостей для дистанційного навчання, то батьки мають повідомити про це классного керівника. Тоді ви отримуватимете завдання в інший спосіб: Viber, SMS, телефонний зв'язок.

8. Якщо хтось з дорослих працює дистанційно, чи у вас у сім’ї тільки один гаджет на кількох школярів – в цьому випадку потрібні чіткі домовленості, щоб уникнути конфліктів.

9. Якщо дитині щось незрозуміло, допоможіть їй!

10. Якщо у Вас чи Вашої дитини виникають запитання, зателефонуйте классному керівникові. Ми обов’язководопоможемо Вам!

Кiлькiсть переглядiв: 31

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.