Лист МОН України від 06.03.2022 р. "Про організацію освітнього процесу"

Як зареєструватися та навчатися у ВШО

Пам’ятка

для вчителя під час дистанційного (змішаного) навчання

1. Дистанційне навчання запроваджується в закладі освіти відповідно до чинного законодавства та за рішенням педагогічної ради.

2. Дистанційне навчання учнів закладу відбувається за допомогою сервісу Google Classroom.

3. Навчальні матеріали та завдання з кожного предмету мають бути розміщені в Classroom до початку уроку за розкладом. Пам’ятаємо, що робочий час учня та вчителя з 09.00 до 16.00, субота та неділя - вихідні дні.

4. З кожної теми необхідно надавати чіткі інструкції щодо роботи учнів. Обов’язково повідомити учнів чи буде їх робота оцінена, надати критерії оцінювання. Учитель обов’язково повідомляє учнів – оцінювання буде вибірковим, або повним (у всіх учнів класу). Якщо учень не здав роботу своєчасно – учитель здійснює її перевірку тільки за згодою.

5. Учитель зобов’язаний через Classroom своєчасно повідомляти учням оцінки, здійснювати зворотний зв'язок, відповідати на запитання, надавати консультації в межах свого робочого часу.

6. Учитель-предметник за потреби здійснює координаційну діяльність із класним керівником.

ПАМ'ЯТКА

для класних керівників щодо організації дистанційного навчання

У процесі переходу на дистанційне навчання рекомендуються такі дії для класних керівників:

1. Проінформувати учнів, батьків (законних представників) про перехід на дистанційну форму навчання засобами мобільного додатку Viber.

2. Провести моніторінг наявності учнів вашого классу на платформі у Google Classroom. Якщо виникли проблеми, звернутися до вчителя-предметника.

3. Проінформувати батьків про режим роботи закладу в умовах карантину та дистанційного навчання.

4. Зібрати дані з учнів класу: наявність комп'ютера-ноутбука-планшета-телефону з виходом в інтернет; електронна пошта дитини.

5. Виявити учнів, які не зможуть отримувати інформацію і взаємодіяти on-line, продумати форму роботи з такими учнями і батьками .

6. Інформувати учнів і їх батьків (законних представників) про розклад занять у разі його зміни.

7. Здійснювати моніторинг взаємодії всіх учнів класу з учителями- предметниками та координаційну діяльність один раз на тиждень.

Наказ МОЗ України "Про затвердження Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти"

ВИМОГИ

ЩОДО РОБОТИ З ТЕХНІЧНИМИ ЗАСОБАМИ

Якщо під час заняття використовуються технічні засоби навчання, вчитель має чергувати види навчальної діяльності. Існують певні вимоги, скільки часу діти різного віку можуть безперервно працювати з технічними засобами під час уроку:

· для учнів 1 класів — не більше 10 хвилин;

· для учнів 2 — 4 класів — не більше 15 хвилин;

· для учнів 5 — 7 класів — не більше 20 хвилин;

· для учнів 8 — 9 класів — 20 — 25 хвилин;

При здвоєних навчальних заняттях для учнів 10 — 11(12) класів — не більше 25 — 30 хвилин на першому навчальному занятті та не більше 15 — 20 хвилин на другому навчальному занятті.

Під час уроку, після роботи з технічними засобами учні обов’язково мають робити вправи для профілактики зорової та статичної втоми. Ці вправи наводяться у додатку 3 регламенту.

Відповідно до наказу МОЗ України "Про затвердження Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти" №2205 від 25.09.2020р.

Кiлькiсть переглядiв: 182

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.